ستون های سنگی مسکو

ستون های سنگی مسکو

 

روسيه به خاطر وسعت و تنوع جمعیتی که داره، از ديدنيهای تاريخی و طبيعی و هنری زيادی برخورداره… همینطور به خاطر اينكه طی قرن های گذشته، یکی از کشورهای قدرتمند دنیا به شمار می اومده ، دارای قصرها ، ساختمانها و موزه های زيادی هستش و شهر مسكو به عنوان پايتخت روسیه، بیشتر دیدنی های روسیه رو در خودش جای داده…مسکو یا ماسکو پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر و واحد فدرالی روسیه هستش.. این شهر از مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا محسوب شده و با ۱۱ میلیون و ۵۰۳ هزار نفر جمعیت در سرشماری سال ۲۰۱۰ پرجمعیت‌ترین شهر قاره اروپا و ششمین شهر پرجمعیت دنیاست. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده‌.. ستون های سنگی مسکو یکی از این دیدنیهای معروف هستش که در اینجا به مختصر توضیحاتی در این مورد به شما میدیم:
moscow-tours-russia

 

 

canstock11616106-iconستون های سنگی یکی از دیدنی های مسکو هستش، از جالب ترین عجایب طبیعی روسیه به شمار میره که در منطقه ی کومی واقع شده …  هیچ کی نمی‌دونه این ستون های سنگی دقیقا چه زمانی به صورت عمودی به وجود اومدن.. ستون های سنگی مسکو

 

canstock11616106-iconتنها چیزی که دانشمندان از اون مطمئن هستن، اینه که تنها معجزه ی طبیعت قادر به خلق چنین شگفتی هستش.. سن برآورد شده برای این ستون ها 200 میلیون ساله و بلندترین اون ها 42 متر ارتفاع داره..

stony-russia

 

برای ثبت نام در تور روسیهحتما با ما تماس بگیرید.

 

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×