خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ + عکس

خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ

Nevsky Prospekt Street St. Petersburg

یکی از مهم ترین تفریحات سن پترزبورگ، خرید است . در تور سن پترزبورگ قسمتی از وقت خود را حتما به خرید اختصاص دهید . اگر مکان خوبی را برای خرید انتخاب کرده باشید ، اصلا پشیمون نخواهید شد . یکی از مراکز مناسب سن پترزبورگ برای خرید ، خیابان نوسکی پراسپکت است . اکثر برندهای معروف دنیا در این خیابان شعبه دارند و ساعتها میتوانید در آن بچرخید و لذت ببرید .
http://russia12.com/

نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ یکی از دیدنیهای روسیه

http://russia12.com/واژه پراسپکت در زبان روسی به معنای خیابون عریض با امتداد طولانی و مستقیمه نیکلای گوگول در داستتان بلوار نوسکی،اسطوره های مردمی بلوار نوسکس را به هنر تبدیل می کند .بلوار نوسکی یکی از جتده های اصلی سن پترزبورگ بود . در اوایل قرن 19 و در زمان سلطنت آلکساندر این خیابان توسط چندین معمار نئوکلاسیک برجسته تقریبا بطور کامل بازسازی شد.خيابان نوسکی پراسپکت كه به شانزليزه سن پترزبورگ معروفه یکی از بهترین مراکز خرید روسیه و مراکز خرید سن پترزبورگ به شمار میره این خیابان شامل فروشگاهها و مغازه هاي لوكس مي باشد.

http://russia12.com/

خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ روسیه

http://russia12.com/

خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ

http://russia12.com/ نوسکی معروفترین خیابان روسیه ست .این خیابان 4 کیلومتری از دریاسالاری تا صومعه ی الکساندر نوسکی کشیده شده است اما قطعه ای از آن که 5 کیلومتر طول داره و به ایستگاه مسکوسکی نزدیکه ،قلب حیات تجاری و تفریحی شهر سن پترزبورگه.عمر خیابان نوسکی به اولین سالهای تولد سن پترزبورگ برمیگرده و در اوایل قرن 20 به یکی از زیباترین و بزرگترین بلوارهای اروپا تبدیل شده بود .نوسکی حالا،خیابانی شلوغ و پرترافیکه اما قدم زدن تو این خیابون تجربه بیاد ماندنی را بدنبال داره و بسیاری از دیدنی های سن پترزبورگ را میتونید در امتداد این خیابان پیدا کنین.

http://russia12.com/

خیابان نوسکی شهر سن پترزبورگ کشور روسیه

http://russia12.com/ ساخت و بازسازی جدید این خیابان در اواخر دهه ی 1820 به صورت دو شعاع (بلوار وژنسنسکی و خیابان گوروخوایا) متمایز از هم و بعنوان یک محیط شهری منحصر بفرد در اومده.از دیدنی های این خیابان میتوان به فروشگاهها و رستوران های مختلفی اشاره کرد.برای خرید در سن پترزبورگ کافیه کمی تو این خیابان قدم بزنین تا هرچیز را می خواهید پیدا کنین و گستینی دور، یکی از قدیمی ترین بازارچه های سرپوشیده جهان،در طول این خیابان کشیده شده ست و مغازه های رنگارنگش همه چیز میفروشند .

http://russia12.com/

خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ روسیه

http://russia12.com/

http://russia12.com/

خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگ

http://russia12.com/

خیابان نوسکی پراسپکت سن پترزبورگجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×