بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار سوچی

بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار یکی از جاهای دیدنی سوچی می باشد که در دامنه های کوه آخون و نزدیکی دهکده ی خوستا واقع شده است که با مساحتی در حدود ۳۰۲ هکتار، از سال ۱۹۳۱ به عنوان منطقه ی حافظت شده در نظر گرفته شده است.این بیشه در لیست میراث جهانی بوده و توسط سازمان یونسکو محافظت می گردد. در این منطقه بیش از 400 گونه ی گیاهی یافت می شود که بسیاری از آنان بومی و باستانی هستند.این منطقه بزرگ ترین زیستگاه درختان سرخداری با عمر 1000 ساله می باشد و قدمت برخی از آن ها به بیش از دو میلیون سال هم می رسد.۲۰% گونه ها نیز بومی هستند، که در هیچ کجای دیگر دنیا یافت نمی شوند.

بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار

بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار

جنگل چوب شمشکی شامل سایه ای سبز رنگ و همیشگی از شاخه های آویزان به روی زمین افتاده است و این طور به نظر می رسد که لپرکان ها، نوعی جن کوچک که نگهبان گنج های مخفیست، از میان پیچ و تاب های ریشه ی درختان بزرگ نظاره گر شما می باشند. رشد درختان شمشکی بسیار کند است؛ در حدود 500 سال طول می کشد تا ارتفاع این درختان به 15 متر برسد. چوب این درختان بسیار محکم بوده و به همین علت مردم قفقاز از آن ها برای ساختن شمشیر استفاده می کردند .سفر به بیشه ی سرخدار شمشکی خوستا بسیار جذاب و آموزنده می باشد پس در سفر به تور سوچی دیدن این مکان را جزو برنامه های خود قرار بدهید.

 

چگونه به جنگل شمشکی برویم ؟ تا آنجا که اتوبوس خط خوستا-موست به خط تاکسی ۱۲۲ می رسد رفته، آنگاه به سمت چپ پیچیده و در امتداد خیابان سامشیتوایا ۸۰۰ متر راه آسفالته و ۳۰۰ متر بر روی ساحل شنی رودخانه ی خوستا بروید.

بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار سوچی

بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار سوچی

sochi_2-qprجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×