بهترین جاهای دیدنی مسکو که حتما باید ببینید

مسکو پایتخت کشور پهناور روسیه، یکی از قدیمی ترین شهرهای روسیه است. مسکو پر است از جاهای دیدنی با رنگ های جذاب و معمارهای باشکوه. در این مقاله میخواهیم بهترین دیدنی های مسکو را به شما عزیزان معرفی کنیم، با ماه همراه باشید.

کاخ کرملین

( Moscow Kremlin )

کرملین یکی از پربازدیدترین دیدنی های شهر مسکو است، که در مرکز مسکو و در شرق میدان سرخ قرار دارد. کرملین در واقع یه مجموعه از کاخ ها و کلیساهاست. این مجموعه 5 کاخ و 4 کلیسا دارد.

مجموعه کاخ کرملین

کرملین نام بزرگترین کاخ این مجموعه است، که در قرن 19 ساخته شده و  700 اتاق دارد. اگر کرملین رو برای بازدید انتخاب کردید باید بدانید که 5 شنبه ها بسته است و از داخل کاخ ها هم اجازه عکاسی ندارید.

کاخ کرملین

کلیسای جامع سنت باسیل

( Cathedral of St.Basil )

سنت باسیل یکی از نماد ها شهر مسکو است و تقریبا هرجا اسمی از روسیه یا مسکو مطرح شده، عکسی از کلیسای جامع سنت باسیل دیده میشه. جذابترین قسمت این کلیسا گنبدهای رنگی است که چشم بازدیدکنندگان را خیره می کند.

کلیسای جامع سنت باسیل

این کلیسا در قرن 16 ساخته شده است و نماد پیروزی روسیه بر لهستان است. این کلیسا که سمبل مسکو است از سال 1929 تبدیل به موزه شده است. موضوع ناراحت کننده درباره این بنا این است که ایوان مخوف که دستور ساخت این بنا را داده بود چشم های معمار آن را کور کرد که دیگر نتواند اثر به این زیبایی را بسازد. پس بازدید از این کلیسا را از دست ندهید.

کلیسای جامع سنت باسیل

متروی مسکو

( Moscow Metro )

یکی دیگر از جذابترین بناهای دیدنی در مسکو، متروی این شهر است. اگر میخواهید از مترو استفاده کنید، زیبایی های این ساختمان شما را از سفرتون غافل نکنید.  مترو شهر مسکو یکی از قدیمی ترین خط های مترو در دنیا است.

متروی مسکو

نقاشی ها و معماری داخلی و همینطور اوسترهای با شکوه نصب شده در ایستگاه های مترو تاریخ و فرهنگ روسیه را به نمای گذاشته اند.

مترو مسکو

میدان مانژ

( Manege Square )

در پایین شهر مسکو میدان مانژ قرار دارد که از طریق خیابان توارسکایا به میدان سرخ متصل می شود. علاوه بر بازدید از میدان میتوان از سایر دیدنی های اطراف میدان مانند موزه تاریخی مسکو و باغ اسکندر و دانشگاه مسکو بازدید کنید.

میدان مانژ

میدان مانژ

کلیسای جامع مسیح منجی

( Cathedral of Christ the Saviour )

از دیگر دیدنی های جذاب مسکو از نظر گردشگران، کلیسای جامع مسیح منجی مسکو است.با توجه به گفته ها این کلیسا پس از شکست ناپلئون در روسیه به افتخار مسیح و نجات مردم در جنگ ساخته شد. این کلیسا با ارتفاع نزدیم 103 متر بلندترین کلیسای ارتدکس جهان است.

کلیسای جامع مسیح منجی

کلیسای جامع مسیح منجیجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×