باغ الکساندر مسکو

باغ الکساندر مسکو

Moscow Alexander Garden

 

باغ الکساندر مسکو یکی از زیباترین دیدنی‌های مسکو و مراکز تفریحی مسکو به شمار می‌رود. محوطه‌ای سرسبز با گل‌های رنگارنگ و چشم‌اندازی تاثیرگذار از کاخ کرملین می باشد. این پارک به سه باغ اصلی تقسیم می‌شودکه تمام طول ضلع غربی کرملین به طول 865 متر را پوشش داده‌اند.
باغ الکساندر مسکو

 

funny-clip-art-iconساخت این باغ الکساندر که یکی از بهترین دیدنی های روسیه و مراکز تفریحی روسیه می باشد،  با هدف بزرگداشت کشته‌شدگان نبرد با ارتش ناپلئون در سال 1812، و همین‌طور یادبودی از پیروزی روس‌ها، در سال 1819 و به دستور تزار الکساندر اول، آغاز شد و تا سال 1823 به طول انجامید. آرامگاه سرباز گمنام که در انتهای ضلع شمالی قرارگرفته است به عبادتگاهی برای اهالی مسکو تبدیل‌ شده است. این آرامگاه شامل بقایای سربازی است که در دسامبر سال 1941 و در فاصله 41 کیلومتری بزرگراه لنین، جایی که نازی‌ها در کمترین فاصله خود از مسکو حضور داشتند، کشته ‌شده‌ بود. سنگ‌ نوشته‌ای با عنوان “نامت را نمی‌دانیم، اما یادت جاودانه است” در کنار این آرامگاه قرار دارد.

باغ الکساندر مسکو

funny-clip-art-iconدر بخش میانی باغ بالایی، غار زیرزمینی نیمه‌ کاره‌ای قرار دارد که از زیر برج خارج می‌شود. درب آهنی مشبک باغ به‌ عنوان نمادی از پیروزی روس‌ها بر ناپلئون طراحی‌شده است، و سنگ‌ هایی که در ساخت آن به‌کار رفته‌ است، سنگ لاشه‌ های ساختمان‌هایی است که در جریان اشغال مسکو توسط فرانسه تخریب شدند.باغ الکساندر مسکو

 

 

funny-clip-art-iconهمچنین ستون هرمی شکل سنگی در جولای سال 1914، یک سال بعد از جشن سیصدسالگی خانواده رومانوف ها در بخش میانی باغ بالایی ساخته شد. اسامی تمام تزارهای خانواده رومانوف ها روی این بنای یادبود حک‌ شده‌ است.

باغ الکساندر مسکوباغ الکساندر مسکو

 

 

برای ثبت نام در تور روسیه با ما تماس بگیرید.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×