بازار صنایع دستی ایزمایلُوا مسکو

 بازار صنایع دستی ایزمایلوا

تور مسکو برای ایرانیان عزیز بیش از سایر تورهای روسیه، جذاب است . خرید و تفریح جز جدانشدنی این تورهاست . فرصت خریدهای مناسب پای گردشگران زیادی را به مراکز خرید مسکو باز کرده است تو مسکو از بازار صنایع دستی گرفته تا حراجی ها که تو این بازارها هرچی بخاید پیدا میشه یکی از این بازارهای صنایع دستی در مسکو که همه اجناسی توش پیدا میشه،بازار صنایع دستی ایزمایلُوا نام داره که خیلیم معروفه…

بازار صنایع دستی ایزمایلُوا

بازار صنایع دستی ایزمایلُوا

http://russia12.com/ بازار صنایع دستی ایزمایلُوا ، این بازار گردشگران بسیاری را در مسکو به خود جلب می نماید. بازار ایزمایلوا با سبک سنتی روس ساخته شده است و تنها ۵ دقیقه از ایستگاه مترو فاصله داره که بلافاصله بعد از اینکه خریدتون را کردید میتونید با مترو به منزلتون بروید بدونه اینکه خسته بشید تو این بازار فروشندگانش افراد روسی هست که میتونید چونه هم بزنید.

http://russia12.com/

بازار صنایع دستی ایزمایلُوا

http://russia12.com/ در این بازار میتونید عروسک های چوبی روسی معروف به ماتروشکا و صنایع دستی مربوط به جنگ سرد، جواهرات ساخته شده از کهربا، یادداشت های رهبران شوروری سابق، دوربین های عکاسی و شکاری، پوست حیوانات،کلاه و شال از جنس پوست، صنایع دستی روسیه و مجموعه تابلوهای نقاشی اصل را خریداری کنید فقط کافیه یکم بیشتر وققتون را برا گشتن تو این بازار بزارید وگرنه میتونید همه نوع جنسی را پیدا کنید البته با قیمت مناسب.

http://russia12.com/

بازار صنایع دستی ایزمایلُوا مسکو

http://russia12.com/

بازار صنایع دستی ایزمایلوا

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه سعی کردم این مطلبو براتون خلاصه کنم جهت شرکت در تور روسیه و مراکز خرید روسیه میتونید با این شماره 88548853 تماس بگیرین تا بیشتر شما را راهنمایی کنند.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×