اثر تاریخی مادر میهن روسیه

 اثر تاریخی مادر میهن روسیه

 

مردم روس نژادی از نژادهای اسلاو شرقی هستن که مردمان این نژاد بیشترشون در روسیه و کشورهای همسایه زندگی می کنن.. جمعیت این گروه قومی در روسیه ۱۱۵٬۸۸۹٬۱۰۷ نفر و با احتساب سایر کشورها این تعداد به ۱۵۰ میلیون نفر میرسه. روسیه پهناورترین کشور جهان هستش که در شمال اوراسیا قرار داره. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع هستش و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی داره. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی داره و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک ارتباط دریایی داره. روسیه با ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور جهان به شمار میره.. این کشور دیدنیهای بی نظیری داره، که اثر تاریخی مادر میهن روسیه یکی از دیدنی های روسیه هستش.. برای اطلاعات بیشتر از این مجسمه زیبا و تاریخی با ما همراه بشین..

 

 اثر تاریخی مادر میهن روسیه

 

toonvectors-122916-140-iconمجسمه تاریخی مادر میهن روسیه، یکی از دیدنیهای روسیه، یه مجسمه عظیم و یادبود گرانبها به یاد کشته شدگان جنگ جهانی دوم ساخته شده است.

 

moth1es-russia

 

toonvectors-122916-140-iconاین مجسمه با 85 متر ارتفاع دو برابر مجسمه آزادی در امریکا بوده و در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بلندترین مجسمه تاریخی ثبت شده است، این زن نماد کشور روسیه است.

mothes-russia

 

برای ثبت نام در تور روسیهحتما با ما تماس بگیرید.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×